İngilizce b1 Seviyesi

İngilizce seviye B1 (Orta Seviye İngilizce)

b1_level_english

İşte, okulda, boş zamanlarında vb. Düzenli olarak karşılaşılan tanıdık konulardaki açık standart girdinin ana noktalarını anlayabilir. Dilin konuşulduğu bir alanda seyahat ederken ortaya çıkması muhtemel çoğu durumla başa çıkabilir. Tanıdık veya kişisel ilgi alanına giren konularda basit bağlantılı metinler üretebilir. Deneyimleri ve olayları, hayalleri, umutları ve hırsları tanımlayabilir ve fikir ve planlar için kısaca nedenler ve açıklamalar verebilir.

B1 İngilizce seviyesi, İngilizce konuşan kişilerle bilindik konularda konuşmak için yeterli olacaktır. B1 İngilizce seviyesine sahip kişiler, iş yerinde bilindik konulardaki basit raporları okuyabilir ve kendi alanlarında basit e-postalar yazabilir. Ancak B1 seviyesi, iş yerinde İngilizce ile tam kapsamlı olarak çalışmak için yeterli değildir. 

 

  1. İşte, okulda, boş zamanda vb. düzenli olarak karşılaşılan bilindik konularda açıkça belirtilen standart şeylerin ana noktalarını kavrayabilir.

  2. Bu dilin konuşulduğu bir bölgede seyahat ederken ortaya çıkacak çoğu durumu idare edebilir.

  3. Bilindik olan veya kişisel ilgi alanı içerisinde yer alan konularla ilgili basit metinler üretebilir.

  4. Deneyim, etkinlik, hayal, umut ve hırslarını açıklayabilir ve fikir ve planlarıyla ilgili kısa sebep ve açıklamalar sunabilir.Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?